ul.Podkamycze 2, Rząska
882 757 777

Nasze Centrum

Centrum Urody ESENSI

··· Piękno zmysłami utworzone ···

 

Centrum Urody ESENSI powstało z myślą o osobach ceniących sobie nienaganny wygląd  i dobre samopoczucie, jako jeden z elementów kreowania własnego wizerunku.

Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości wykonywanych usług oraz wyboru najskuteczniejszego programu indywidualnej pielęgnacji. Jest to takie miejsce, gdzie Klient czuje się najważniejszy i jego potrzeby są w centrum uwagi. Dysponujemy skuteczną i bezpieczną aparaturą. Specjalizujemy się w zabiegach anti-aging, terapii antycellulitowej i modelującej sylwetkę oraz laseroterapii.

Centrum Urody ESENSI to miejsce, gdzie dba się o to, aby mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł.

Współpraca z renomowanymi firmami kosmetycznymi, obecność na targach kosmetycznych, szkoleniach i konferencjach pozwala na stałe wzbogacanie wiedzy o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii i fizjoterapii.

Nasze Centrum to miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim wyglądem i dobrym samopoczuciem, znajdą wiedzę, wsparcie i zabiegi na najwyższym poziomie.

Sylwia Ślusarek

Kosmetolog – właściciel Centrum Urody ESENSI