ul.Podkamycze 2, Rząska
882 757 777

Ekskluzywne – Ericson Laboratoire

zabiegi Ericson Laboratoire

ERICSON LABORATOIRE to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego.
Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty, porównywalne z działaniami inwazyjnej medycyny estetycznej a nawet chirurgii plastycznej.

Energy Lift - zabieg liftingująco-wyszczuplający, który pozwala wymodelować owal twarzy

Powodów, dla których twarz staje się z wiekiem zbyt okrągła, jest wiele: nadmierna waga, zmęczenie, ciąża, zmiany hormonalne lub skłonności osobnicze. Pod skórą miejscowo odkłada się tłuszcz, który powoli przemieszcza się w dół twarzy. Nasz zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy: ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

Opracowanie innowacyjnego, silnie działającego składnika aktywnego o nazwie Linefactor zawartego w linii zabiegowej pozwala chronić FGF-2 i pobudzać procesy syntezy zachodzące w skórze. Efektem jest zwiększenie regeneracji tkanek, a tym samym poprawa jakości skóry, redukcja zmarszczek, przywrócenie elastyczności.
Badania kliniczne i testy realizowane na dwóch grupach kobiet w wieku 40–50 lat oraz 50–60 lat wskazują, że w ciągu zaledwie 42 dni skóra odzyskuje gęstość właściwą dla skóry o 10 lat młodszej.
Koralina to czynnik aktywny, który pobudza lipolizę tłuszczów podskórnych, usprawniając ich usuwanie. Ma też właściwości odbudowujące i ujędrniające poprzez oddziaływanie na włókna kolagenu. Poprawie ulega elastyczność i sprężystość skóry.

Fresh Caviar - Luksusowa pielęgnacja organicznym kawiorem

Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa która wykorzystuje świeże komórki kawioru w zabiegu który intensywnie regeneruje skórę pozbawioną swej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. Dwadzieścia występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które to z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej. Produkty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków.

Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Zbawienna moc kawioru

Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. Vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim podstawowe składniki błon naszych komórek.

Feminity - terapia fito-hormonalna

Skóra jest organem hormonozależnym, który odczuwa zmiany poziomu hormonów i z czasem staje się coraz wrażliwsza, reagując odwodnieniem, zwiotczeniem, utratą gęstości, pojawieniem się zmarszczek. Niestety zdolność skóry do samoregeneracji z czasem słabnie, komórki macierzyste są mniej aktywne i w efekcie skóra wcześniej się starzeje.

Zabieg Feminity chroni młodość i urodę dzięki dwóm rodzajom działania, które mają na celu uzupełnić zaburzenia podstawowych mechanizmów, będących źródłem życia:
przywraca równowagę hormonalną skóry,
chroni komórki macierzyste, poprzez aktywowanie podstawowych dla ich życia protein.

To pierwszy zabieg zapobiegawczy anti-aging opracowany z myślą o kobietach między 25 a 45 rokiem życia, których skóra jest narażona na odwodnienie spowodowane cyklicznymi zmianami hormonalnymi.

Meso-Vit - regeneracja i odmłodzenie

NIEINWAZYJNA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Skuteczność i natychmiastowe rezultaty zabiegów to elementy, na których najbardziej zależy wymagającym klientom salonów kosmetycznych. Dlatego też pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym ma coraz więcej wspólnego z zabiegami medycyny estetycznej.

Czerpiąc z innowacji naukowych, Ericson Laboratoire opracowało Meso-Vit, nowy zabieg w linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię lub uzupełniający ostrzykiwanie praktykowane w tym rodzaju kuracji. Ponadto Meso-Vit stanowi doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym.

W zabiegu wykorzystuje się 2 urządzenia znacznie poprawiające wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Micro-Pick z rotacyjnymi mikroigłami stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skinjector poprawia wnikanie serum, fluidu oraz kremu dzięki plastikowym igłom, które – wibrując – stymulują mikrokrążenie.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

Recepturę kosmetyków z linii Meso-Vit oparto na składniku Phycosaccharide pozyskiwanym z algi Laminaria digitata, który jest bogaty m.in. w kwas mannuronowy. Phycosaccharide ma działanie przeciwzapalne, łagodzące oraz odbudowujące. Preparaty zawierają również starannie wyselekcjonowane witaminy. Witamina A reguluje proces keratynizacji oraz działa naprawczo, witamina C stymuluje syntezę kolagenu i ma działanie rozjaśniające, a witamina E działa antyrodnikowo i przeciwstarzeniowo. Preparaty zawierają ponadto wyciąg z melisy o działaniu przeciwzapalnym oraz oleje roślinne bogate w podstawowe kwasy tłuszczowe, które odżywiają i regenerują skórę.

Bioptic - pielęgnacja skóry wokół oczu

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji okolic oczu. Usuwa oznaki zmęczenia, zasinienia i obrzęki oraz przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu. Ma działanie drenujące, przeciwzapalne, usprawnia krążenie krwi w naczyniach i zagęszcza skórę. Działa również przeciwzmarszczkowo i liftingująco. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i bez wątpienia najbardziej wrażliwa na całej powierzchni twarzy. Skóra w tej okolicy jest zdecydowanie bardziej delikatna: naskórek ma tu około 0,04 mm grubości (w innych miejscach 1 mm), skóra właściwa ma 0,5 mm grubości (w innych miejscach ciała od 1 do 4 mm). Wrażliwość okolicy oka powoduje, że jest to obszar, który wcześniej dotykają efekty starzenia, takie jak: zmarszczki, opuchlizna i cienie. Obszar ten narażony jest na różnego rodzaju agresywne czynniki, a wśród nich: kosmetyki do makijażu, intensywne światło (sklepy, praca przy komputerze). Co więcej, oko bardzo szybko reaguje na zmęczenie, co bardzo szybko uwidacznia się na otaczającej je skórze – pojawiają się cienie i opuchlizna. Z uwagi na to nasze laboratoria postanowiły szczególny nacisk położyć na pielęgnację tego obszaru, by jak najlepiej pokonać zaistniałe problemy.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

REDULITE

Redulite to składnik roślinny, który przeciwdziała zatrzymywaniu wody poprzez lepszy drenaż.

MIKROKOLAGEN

Powstały w wyniku biosyntezy naturalnego kolagenu. Z uwagi na mikroskopijną wielkość molekuł kolagenu są one łatwo przyswajalne przez skórę i łatwiej docierają do wspieranych przez nie fibroblastów.

SILOX GT

Pozwala przywrócić jędrność i odpowiednią barwę zmęczonej skórze. Wysoka zawartość bioflawonoidów pozwala na zahamowanie działania anionowych nadtlenków częściowo
odpowiedzialnych za utlenianie skóry i niektóre czynniki zapalne.

VEGESERYL

Vegeseryl to proteina roślinna bogata w albuminy i globuliny. Efekty jej działania na skórę są różnorakie – wzmocnienie, ujędrnienie, zwalczanie bruzdek, zwiększenie jej gibkości, nawilżenie i ogólna regeneracja

Do wszystkich dostępnych w naszym Centrum Urody profesjonalnych linii zabiegowych marki Ericson Laboratoire można nabyć kosmetyki do komleksowej pielęgnacji domowej, dla podtrzymania efektów zabiegowych.