ul.Podkamycze 2, Rząska
882 757 777

Partnerzy

Natalia_nowe_logo2

 

Salon stylizacji fryzur 'Natalia’ to nasz główny partner a jednocześnie bezpośredni sąsiad naszego Centrum. Zachęcamy do zapoznania sie z ofertą Salonu, jak również polubienia profilu na facebook’u.

Jesteśmy przekonani że oddacie się Państwo w ręce Stylistów z ogromnym doświadczeniem, pełnych nowatorskich pomysłów popartych wiedzą zdobywaną na licznych szkoleniach, pracujących na renomowanych kosmetykach i dysponujacych nowoczesną aparaturą.

Osoby korzystające z usług Salonu 'Natalia’ będą mogły korzystać z szeregu promocyjnych ofert na nasze zabiegi, jak również w naszym Centrum będzie można uzyskać rabaty do wykorzystania u naszego partnera.

www.fryzjernatalia.pl

Facebook Salon Fryzjerski Natalia

 

 

 

HS_nowlogo_partner

 

HS STUDIO PHOTOGRAPHY jest firmą działającą w szerokim zakresie usług fotograficznych dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju i za granicą.

Oferuje usługi w zakresie: fotografii reklamowej/biznesowej, ślubnej, reportażowej, sesji zdjęciowych oraz fotografii sportowej.

Polecam szczególnie Studio Fotograficzne Pani Agnieszki Hoffman-Suder, cenionej przez nasze Centrum Urody fotograf za niezwykły dar ukazywania piękna, która m.in. była autorem sesji makijażowej w którym miałam przyjemność brać udział jako wizażysta. Efekty naszych prac można zobaczyć na profilu facebook’owym HS Studio Sesja makijażowa

www.hsstudio.pl

Facebook HS Studio