ul.Podkamycze 2, Rząska
882 757 777

Terapeutyczne

zabiegi terapeutyczne - Skeyndor Terapia mikroigłowa - Skin Roller - Arkana

Aquatherm Skeyndor – skóra wrażliwa

Aquatherm Skeyndor to zabieg dla skóry wrażliwej, wykorzystujący kojące działanie wody termalnej z najzdrowszych źródeł salies-de-bearn wprost z pirenejów francuskich.

aquatherm skeyndorTerapia dzięki bogactwu soli mineralnych oraz oligoelementów przywraca równowagę metabolizmu naskórka, zapewniając natychmiastowe ukojenie i wzmocnienie wrażliwej skóry

Regularne stosowanie normalizuje skórę wrażliwą, przywraca jej naturalne funkcje ochronne, właściwy metabolizm naskórka oraz zmniejsza jej skłonność do reagowania na takie czynniki jak stres czy zanieczyszczenie środowiska. Zabieg głęboko nawilża, dotlenia, wygładza,  rozjaśnia i uspokaja skórę z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi.

AQUATHERM SKEYNDOR jest to pakiet zabiegowy zawierający trzy unikalne składniki.

Składniki aktywne:

  • Woda termalna z Salies-de-Bearn

Termalna woda mineralna, która oferuje bardzo dużą ilość soli mineralnych oraz ponad 25 głównych oligoelementów w postaci jonów sodu, potasu, wapnia, magnezu, manganu, cynku, miedzi itd. Ich specyficzna ilość (w szczególności jonów magnezu) umożliwia szybką normalizację funkcji bariery ochronnej skóry, zmniejszając w ten sposób nadaktywność skóry wrażliwej.

Woda z Salies-de-Bearn jest także doskonałym środkiem remineralizującym, który z powodzeniem wpływa na metabolizm komórek oraz regenerację skóry.

  • Cukry probiotyczne

To naturalne substancje stymulujące rozwój flory bakteryjnej skóry, które odpowiadają za utrzymanie naturalnej równowagi pH skóry, chroniąc nas jednocześnie przed atakiem szkodliwych mikroorganizmów.

  • Ceramidy

To najważniejsze lipidy tworzące cement międzykomórkowy warstwy rogowej naskórka. Ich niedobór lub brak – szczególnie ceramidów typu I - ma związek z problemami w przypadku wrażliwej skóry. Ponieważ w ekstraktach roślinnych, ceramidy występują w ilościach śladowych, zaleca się, by produkty przeznaczone do tego rodzaju skóry były wzmacniane przy pomocy omawianej substancji czynnej. Działanie ceramidów w naskórku polega na nadawaniu odpowiedniego położenia odrębnym warstwom ochronnym lipidów, które dzięki temu chronią nas przed przedostawaniem się do naskórka substancji ze środowiska zewnętrznego oraz przed nadmierną utratą wody i metabolitów.

Zalecana ilość zabiegów i częstotliwość wykonywania:

Wyjątkowy program składający się z czterech zabiegów połączonych z właściwą pielęgnacją w domu za pomocą odpowiednich kosmetyków.

Każdy zabieg odbywa się raz w tygodniu kolejno przez cztery tygodnie. Wskazane jest, aby stosować zabieg, aż do momentu, w którym skóra będzie już całkowicie odnowiona. Może być on również stosowany, gdy tylko zajdzie taka potrzeba bez żadnych ograniczeń (np. po mikrodermabrazji).

Eternal Line Skeyndor – odmładzanie komórkami macierzystymi

Eternal Line Skeyndor to intensywna terapia anti-aging komórkami macierzystymi dostarczanymi do skóry za pomocą nanotechnologii.

Eternal Line SkeyndorEternal Line Skeyndor zapewnia natychmiastową energetyzację, regenerację uszkodzonych komórek i relaksację skóry. Tajemnica długowieczności zawarta w tych unikalnych fito-komórkach stymuluje pełną i trwałą obronę przed czynnikami zewnętrznymi sprawiając, że skóra pozostaje młoda na dłużej pomimo upływu czasu.

Zawarte w skórze komórki odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej pracy tkanek. Zajmują się one łączeniem potrzebnych składników macierzy międzykomórkowej i dostarczeniem ich właściwości do naskórka, tworząc w ten sposób naturalną barierę. Miliony komórek, które tworzą naskórek, dziennie produkowane są przez setki somatycznych komórek macierzystych skóry.

Komórki macierzyste są lepiej chronione i bardziej odporne niż reszta komórek, ale też są narażone na czynniki powodujące ich przedwczesne starzenie. Ich mniejsza ilość powoduje spadek komórek naskórka, czyli zanikanie funkcji skóry i regeneracji. Bezpośrednim objawem są zmarszczki, zwiotczenie skóry, utrata elastyczności.

Najnowsze badania w dziedzinie inżynierii genetycznej dowiodły, że właściwie dobrane substancje odżywcze pochodzące z komórek macierzystych pochodzenia roślinnego - odmiany jabłoni Uttwiler Spätlauber - dostarczają komórkom macierzystym skóry właściwych substancji odżywczych.

Substancje aktywne:
Nanoliposomy z komórek macierzystych pochodzenia roślinnego - stymulują wytwarzanie komórek macierzystych naskórka i chronią je przed szkodliwym działaniem np. promieniowania UV.  Zawartość komórek macierzystych pochodzenia roślinnego jest przekazywana za pośrednictwem nanoliposomów.

Wyciąg z Spilanthes Acmelia w/o (Akarkara) - roślina pochodząca z Indii. Wzmacnia funkcje bio-mechaniczne skóry. Odpowiedzialna za włókna kolagenowe i ich przymocowanie do fibroplastów, co wpływa na napięcie całej struktury.

Wyciąg z kopru morskiego (w/o) - łączy procesy namnażania i różnicowania komórek naskórka. Odpowiedzialny jest za detoksykację skóry, dotleniając ja i zapobiegając w ten sposób procesowi obumierania komórek.

Wyciąg z lawendy (w/o) - szybki efekt wygładzający. Specyficzny produkt przeznaczony do wygładzania głębokich zmarszczek oraz zmarszczek mimicznych. Redukuje efekt skurczów twarzy, zmniejszając w ten sposób możliwość powstawania zmarszczek.

Wyciąg z łubinu - przywraca skórze gęstość i poprawia wygląd skóry, w wyniku czego zwiększa się synteza kolagenu.

Power HYALURONIC Skeyndor – intensywne nawilżanie

Power HYALURONIC Skeyndor reguluje naturalną hydrodynamikę skóry, przywracając jej optymalne nawilżenie.

power hialuronic skeyndorSekret skuteczności tej terapii to zastosowanie kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. Wyjątkowe połączenie substancji aktywnych działa intensywnie nawilżająco na skórę.

Power Hyaluronic została stworzona na bazie ksylitolu i jego pochodnych oraz cząsteczek pochodzenia naturalnego, które tworzą idealną harmonię w skórze. Zdolność tych substancji do zwiększenia o 36 % poziom akwaporyn, zwłaszcza typu 3 (AQP-3) stanowiących większość, została potwierdzona przez testy.

Taki koktajl substancji działa intensywnie nawilżająco na skórę. Potwierdzone zostało klinicznie, że zwiększa zasoby wody, zarówno w tkance właściwej jak i w naskórku, poprawia funkcję obronną oraz pomaga regulować procesy złuszczania naskórka

Dzięki bogatemu programowi pielęgnacji domowej można skutecznie przedłużyć i utrwalić efekty zabiegu.

power hyaluronic skeyndor

Teraz także zabieg Power HYALURONIC  oczy i rzęsy

Skóra wokół oczu to strefa, która najszybciej wykazuje pierwsze oznaki starzenia się i zmęczenia. Z biegiem czasu, spowolnieniu ulega krążenie krwi i limfy, powodując cienie i worki pod oczami, bardziej widoczne, gdy skóra jest osłabiona i odwodniona. Zabieg powoduje złagodzenie zmarszczek wokół oczu, redukcję opadniętej powierzchni powiek oraz wzmacnia rzęsy.